Brz odgovor: Kivi ima oko 61 kaloriju na 100 grama. Jedan srednji kivi bez kore teži oko 75 grama i ima oko 45 kalorija.

Cena u marketima: od 300 din/kg (Univerexport) do 1.000 din/kg, u proseku oko 300 din/kg.

Najniže redovne cene (bez akcija) u 3 lanca prema zvaničnim cenovnicima trgovaca, stanje 19. oktobra 2026. Osvežava se svake nedelje.

Kivi
Kivi. Foto: Max Böhme / Unsplash

Nutritivna vrednost kivija na 100 grama

NutrijentVrednost (na 100g)
Kalorije61 kcal
Proteini1.1 g
Ugljeni hidrati14.7 g
- od toga šećeri9 g
Masti0.5 g
Vlakna3 g

Kalorije po porciji

PorcijaKoličinaKalorije
Mali kivi60 g~37 kcal
Srednji kivi75 g~46 kcal
Dva kivija150 g~92 kcal

Kivi i vitamin C

Kivi ima oko 93 mg vitamina C na 100 grama, skoro dvostruko više od pomorandže. Jedan srednji kivi pokriva skoro celu dnevnu preporuku. Bogat je i vitaminom K, vitaminom E i kalijumom, a ima više vlakana od većine voća, što pomaže varenju.

Kako jesti kivi

Kivi u poređenju sa drugim voćem

Namirnica (100g)KalorijeProteiniMastiVlakna
Kivi61 kcal1.1 g0.5 g3 g
Pomorandža47 kcal0.9 g0.1 g2.4 g
Mandarina53 kcal0.8 g0.3 g1.8 g
Jagode32 kcal0.7 g0.3 g2 g
Banana89 kcal1.1 g0.3 g2.6 g

Proveri koliko kalorija ti je potrebno dnevno i kako se ova namirnica uklapa u tvoj cilj.

Izračunaj svoj dnevni unos kalorija →

Makronutrijenti kivija po porciji

Jedan srednji kivi od 75 g ima svega 46 kcal, a pritom 3 g vlakana na 100 g, više nego jabuka. Makroi po porciji su u tabeli.

PorcijaKalorijeProteiniUgljeni hidratiMasti
Mali kivi (60 g)37 kcal0,7 g8,8 g0,3 g
Srednji kivi (75 g)46 kcal0,8 g11 g0,4 g
Dva kivija (150 g)92 kcal1,7 g22 g0,8 g

Porcija "srednji kivi" od 75 g pokriva oko 2% dnevnog unosa od 2.000 kcal i 9% preporučenog unosa vlakana (25 g). Drugim rečima, za 200 kcal možeš pojesti oko 330 g kivija.

Tabela: kivi i slične namirnice na 100 g

Namirnica (100 g)kcalProteini (g)UH (g)Masti (g)Vlakna (g)
Kivi611,114,70,53
Pomorandža470,9120,12,4
Jagode320,77,70,32
Jabuka520,3140,22,4
Mandarina530,813,30,31,8
Ananas500,5130,11,4

Kivi ima najviše vlakana u tabeli i više vitamina C od pomorandže po gramu: jedan kivi pokriva 80 do 90% dnevne potrebe. Kalorijski je u rangu jabuke, nešto iznad citrusa i jagoda.

Kako uklopiti kivi u ishranu

Kivi je jedno od retkih voća koje ima i puno vitamina C i puno vlakana i nizak glikemijski indeks, pa prolazi u svakom planu ishrane, uključujući ishranu kod dijabetesa. Dva kivija dnevno (92 kcal) su porcija koju preporučuju i studije o varenju.

Kivi sadrži enzim aktinidin koji razgrađuje proteine, pa se koristi za mariniranje mesa i pomaže varenju teških obroka. Iz istog razloga se ne dodaje u jelo sa mlečnim proizvodima unapred, jer ih zgorča; u jogurt ga stavi neposredno pre jela.

Na šta obratiti pažnju

Kivi je relativno čest alergen, posebno kod dece i kod ljudi alergičnih na lateks ili polen breze; peckanje u ustima je prvi znak. Zbog vitamina K, na antikoagulantnoj terapiji ne menjaj naglo količinu kivija. Zlatni kivi ima nešto više šećera i vitamina C od zelenog, uz manje vlakana.

Često postavljana pitanja

Koliko kivija dnevno je u redu?

Jedan do dva kivija dnevno su sasvim u redu za većinu ljudi i pokrivaju dnevnu potrebu za vitaminom C uz manje od 100 kalorija.

Da li je kivi dobar za mršavljenje?

Da. Ima malo kalorija, dosta vlakana i vode, pa je dobra užina tokom dijete.

Da li može da se jede kora kivija?

Može, kod zelenog kivija je jestiva i sadrži dodatna vlakna i vitamin E, ali je maljava i mnogima neprijatna. Kod zlatnog kivija kora je glatka i lakše se jede. Obavezno dobro operi plod.

Kada je najbolje jesti kivi?

Nema pogrešnog vremena. Ujutru daje vitamin C i vlakna za ceo dan, a uveče sat vremena pre spavanja ima smisla zbog istraživanja koja povezuju dva kivija uveče sa boljim snom, verovatno zbog serotonina i antioksidanasa.

Izvor podataka: USDA FoodData Central i deklaracije proizvođača, prilagođeno proizvodima iz Srbije. Vrednosti su na 100 g i zaokružene, pa mogu malo da odstupaju od konkretnog proizvoda. Kako računamo