Brz odgovor: Klasična proja sa jajima, jogurtom, sirom i uljem ima okvirno 250 do 300 kalorija na 100 grama. Parče od oko 120 grama ima oko 300 do 350 kalorija.

Proja
Proja. Foto: Eugenia Pan'kiv / Unsplash

Nutritivna vrednost proje na 100 grama

NutrijentVrednost (na 100g)
Kalorije~280 kcal
Proteini7 g
Ugljeni hidrati32 g
Masti13 g
Vlakna2 g

Proja nema jedan standardan recept, pa su ovo okvirne vrednosti za domaću proju sa jajima, jogurtom, sirom i uljem. Više ulja i sira znači i više kalorija.

Kalorije po porciji

PorcijaKoličinaKalorije
Manje parče80 g~224 kcal
Srednje parče120 g~336 kcal
Veliko parče180 g~504 kcal

Odakle dolaze kalorije u proji

Kukuruzno brašno daje ugljene hidrate, ali najveći deo razlike između lakše i teže proje prave ulje i sir. Deciliter ulja u tepsiji dodaje oko 880 kcal, a 200 grama punomasnog sira još oko 500 do 600 kcal. Zato dve proje koje izgledaju isto mogu imati vrlo različitu kalorijsku vrednost.

Kako napraviti lakšu proju

Proja u poređenju sa drugim domaćim testom

Namirnica (100g)KalorijeProteiniMastiVlakna
Proja280 kcal7 g13 g2 g
Burek290 kcal9 g17 g1.2 g
Kifla290 kcal9 g4 g2 g
Hleb265 kcal9 g3.2 g2.7 g
Pica266 kcal11 g10 g2.3 g

Proveri koliko kalorija ti je potrebno dnevno i kako se ova namirnica uklapa u tvoj cilj.

Izračunaj svoj dnevni unos kalorija →

Recept: Kako se proja pravi korak po korak, sa tačnim merama, pogledajte na Tanjiru: recept za proju.

Makronutrijenti proje po porciji

Proja ima oko 280 kcal na 100 g, sa 13 g masti od ulja i sira u testu. Srednje parče od 120 g je 336 kcal; osnovna proja od kukuruznog brašna, vode i malo ulja bila bi oko 200 kcal na 100 g.

PorcijaKalorijeProteiniUgljeni hidratiMasti
Manje parče (80 g)224 kcal5,6 g25,6 g10,4 g
Srednje parče (120 g)336 kcal8,4 g38,4 g15,6 g
Veliko parče (180 g)504 kcal12,6 g57,6 g23,4 g

Porcija "srednje parče" od 120 g pokriva oko 17% dnevnog unosa od 2.000 kcal, 10% preporučenog unosa vlakana (25 g) i 17% minimalnog unosa proteina (50 g). Drugim rečima, za 200 kcal možeš pojesti oko 70 g proje.

Tabela: proja i slične namirnice na 100 g

Namirnica (100 g)kcalProteini (g)UH (g)Masti (g)Vlakna (g)
Proja280732132
Beli hleb2659493,22,7
Gibanica3001022181
Kifla29095342
Palenta701,6150,30,9
Kuvani kukuruz963,4211,52,4

Proja je kaloričnija od hleba i kifle zbog ulja i sira u testu, ali lakša od gibanice. Palenta je od istog kukuruznog brašna, ali kuvana u vodi, pa ima četiri puta manje kalorija. Kuvani kukuruz je još lakši.

Kako uklopiti proju u ishranu

Proja je bezglutenska (ako je od čistog kukuruznog brašna) i ima solidno vlakana, pa je nutritivno bolja od belog hleba, ali kaloričnija od njega zbog ulja i sira. Parče uz kiselo mleko je doručak od 400 kcal koji drži sitost solidno.

Lakša domaća verzija koja zadržava ukus: kukuruzno brašno, jogurt umesto ulja, mladi sir umesto punomasnog, jedno jaje. To spusti kalorije na oko 200 kcal na 100 g uz 8 g proteina.

Na šta obratiti pažnju

Proja sa čvarcima ili puno sira ide na 350 do 400 kcal na 100 g. Kupovna proja često sadrži i pšenično brašno, pa nije bezglutenska; proveri. Kukuruzno brašno ima visok glikemijski indeks, pa proja bez sira i jaja brzo podiže šećer.

Često postavljana pitanja

Koliko kalorija ima parče proje?

Srednje parče od oko 120 grama ima okvirno 300 do 350 kalorija, u zavisnosti od toga koliko je ulja i sira u receptu.

Da li je proja zdrava?

Proja od kukuruznog brašna, jaja i jogurta je sasvim solidno jelo, ali je kalorijski gusta zbog ulja i sira. Umereno parče uz salatu i izvor proteina lako se uklapa u ishranu.

Koliko kalorija ima parče proje?

Srednje parče od 120 g oko 340 kcal, manje od 80 g oko 225 kcal. Lakša domaća sa jogurtom i mladim sirom oko 240 kcal za 120 g.

Da li je proja zdravija od hleba?

Nutritivno da: više vlakana, bezglutenska, često sa sirom i jajima koji dodaju proteine. Kalorijski ne: ima oko 280 kcal na 100 g naspram 265 kod hleba, zbog ulja i sira.

Izvor podataka: USDA FoodData Central i deklaracije proizvođača, prilagođeno proizvodima iz Srbije. Vrednosti su na 100 g i zaokružene, pa mogu malo da odstupaju od konkretnog proizvoda. Kako računamo